تماس با ما

گروه صنعتی منزو وود با بهره گیری از مهندسین خبره و با تجربه و استفاده از تجهیزات و ابزار های پیشرفته ، خدمات طراحی و نصب انواع سازه های ترموود را برای دکوراسیون داخلی و دکوراسیون خارجی ارائه می کند.

ترموود یکی از متریال های لوکس ساختمانی است که در دکوراسیون ها به ویژه دکوراسیون سبک مدرن جایگاه بسیار مهمی دارد. کیفیت ترموود به صورت متفاوت است و با توجه به نحوه ی ساخت و چوب مورد استفاده در آن ، تعیین می شود. بنابراین برای خرید این محصول باید حتما به کیفیت آن توجه داشته باشید و از مراکز معتبر درخواست اجرای ترموود نمایید. از ترموود برای بخش های مختلف ساختمان از جمله نمای چوبی ساختمان ، نمای بیرونی ساختمان ،کفپوش فضای باز و داخلی، انواع دکوراسیون داخلی، انواع مبلمان فضای باز، نما، آلاچیق ، سایبان ، روف گاردن، محوطه سازی، درب ، پنجره ، جکوزی، استخر، نرده، کف، پله، تراس گاردن و... استفاده می شود.

این چوب دارای ثبات ابعادی است یعنی در شرایط جوی مختلف، پایداری بالایی دارد. در ساخت ترموود از هیچ گونه مواد شیمیایی استفاده نمی شود و این محصول طی فرآیند های طبیعی به تولید می رسد و دوستدار محیط زیست می باشد.ترموود حس آرامش و طبیعی بودن را به ما القا می کند و بر روحیه ی ما تاثیرات فوق العاده ای می گذارد. با توجه به جدید بودن این متریال، افراد زیادی با ترموود آشنای کامل ندارند و عدم اطلاع منجر به خرید محصولات بی کیفیت خوهد شد زیرا برخی از فروشندگان و اجرا کنندگان ترمود ، محصولات بی کیفیتی را ارائه می کنند و به دلیل در نظر گرفتن قیمت ارزان ، افراد بدون اطلاع اقدام به تهیه ی آن می نمایند.

Menzo Wood مفتخر است با خدمات دهی بسیار عالی به مشتریانش ، توانسته پروژه های بزرگ و کوچک زیادی را به صورت موفقیت آمیز به پایان برساند و نصب ترموود را با ماندگاری بالا و کارایی بسیار مناسب اجرا نماید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

نام(نام کوچک) : *
ایمیل : *
شماره تماس : *
متن پیام : *
کد امنیتی بالا :