نمای ترمو

10 / 10
از 1 کاربر

نمای ترمو توسط گروه صنعتی منزو وود با توجه به استاندارد ها و با تجهیزات روز دنیا انجام می گیرد و این مرکز همواره تلاش است تا با ارائه ی خدمات بسیار عالی موجب رضایتمندی مشتریانش گردد. در سال های اخیر استفاده از چوب در نما بسیار افزایش کرد است و به دلیل زیبایی بسیار چوب در دکوراسیون، افراد زیادی خواستار استفاده از ترموود در طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان می باشند. اگر بخواهیم درباره ی کاربرد ها ترموود بگوییم، استفاده از این متریال ساختمانی بسیار زیاد است اما عمده کاربرد آن در بخش نمای ترمو می باشد. در نما استفاده از ترموود موجب دکوراسیونی لوکس خواهد شد و از ترموود برای بخش های مختلفی از ساختمان و نمای چوب استفاده می شود. برای ساخت نمای چوبی از ترکیب ترموود نرم و ترموود سخت استفاده می شود. برخی از انوان ترموود ها معطر بوده و برای نمای چوبی می توان از آن استفاده کرد ، استفاده از ترموود معطر در انواع سازه ها از جمله در ساخت جکوزی بسیار استفاده می شود.

مزایای اجرای نمای ترمو

  • در فرآیند ساخت ترموود از طریق گرما دادن به چوب در شریط عاری از اکسیژن، موجب از بین رفتن مواد مخرب موجود در آن مانند فرمالیدها می شود.
  • نمای ترمو به دلیل عدم جذب رطوبت و تبادل حرارتی کمتر با محیط اطراف خود ، باعث سالم ماندن و نیز کم تر ترک خوردگی ترموود شده و موجب عایق بودن آن می شود.
  • در صورت بهره مندی از نمای ترموود ، کپک و حشرات موذی مثل موریانه در چوب ورود پیدا نخواهند کرد.
  • برش ترموود آسان بوده و انعطاف کافی برای برش‌ های منحنی را هم دارد.
  • نمای ترمو به دلیل طبیعی بودن چوب ، حس عالی و نزدیک بودن به طبیعت را در ما می کند.
  • نمای ترمو نصب آسانی دارد و به دلیل عایق بودن ترموود در مقابل صوت ، نمای ترمو موجب جلوگیری از آلودگی صوتی در محیط می شود.
  • نمای ترمو مقاومت بسیار بالایی در مقابل شرایط جوی مانند گرما، سرما و رطوبت دارد.
  • نمای ترمو هزینه ی بسیار مناسبی برای اجرا دارد که کملا به صرفه است.
  • نصب نمای ترمو بسیار ساده بوده و به دلیل وزن سبک چوب نسبت به متریال دیگر از آن به صورت گسترده در نمای ساختمان استفاده می شود.

نمای ترمو

ترموود با مقاومت بالایش در شرایط مختلف محیطی ، ماندگار بوده و نصبی ساده و راحت دارد به همین منظور از ترموود در دکوراسیون داخلی و خارجی استفاده ی زیادی می شود. گروه صنعتی منزو وود اجرای دکوراسیون خارجی را با کمترین هزینه به شما ارائه می کند و در کنار هزینه ی پایین ، کیفیت بسیار بالایی را در نظر گرفته است. استفاده از ترموود موجب زیبایی چشمگیری شده و اجرای ترموود روز به روز در حال افزایش است زیرا این متریال علاوه بر زیبایی دارای مزایای فنی زیادب دوه که از این مزایا می توان به عایق صوتی مناسب و تبادل حرارتی کمتر با محیط اطراف و صرفه جویی در انرژی و در نهایت کاهش هزینه ها اشاره کرد.

هزینه ی نمای ترمو

هزینه ی نمای ترمو بر اساس متر مربع و نحوه ی اجرای کار بوده و همچنین از فاکتور های مهم دیگر در هزینه ی نمای ترمو ، متریال و مواد مصرفی می باشد. بنابراین در صورتی که از گروه صنعتی منزو وود درخواست اجرای ترموود نمایید ، نصب ترموود با حداقل هزینه انجام می گیرد. گروه صنعتی منزو وود با سال ها سابقه و تجربه ی فراوان در طراحی و اجرای دکوراسیون با ترموود، و اجرای پروژه های معماری با متریال نوین و با بهره گیری از گروه مهندسان مجرب ، آماده ی ارائه ی خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :