ترموود

یکی از محصولات گروه صنعتی منزو وود ، ترموود می باشد که با کیفیت بسیار عالی به شما ارائه می شود. امروزه از چوب در ساختمان ها استفاده ی بسیار زیادی می شود و در بخش دکوراسیون و بخش خارجی ساختمان کاربرد بسیار زیادی را از این متریال داریم. ترموود از چوب درختان مختلف به دست می آید و در مقابل نور خورشید و شرایط جوی و رطوبت بسیار مقاوم است. از مزایای بسیار خوب ترموود ، پایداری بسیار بالای آن می باشد. همان طور که می دانیم چوب در مقابل برخی از عوامل به سرعت فروپاشی می کند و ناپایدار می باشد بنابراین برای رفع این مشکل از حرارت دادن استفاده می شود و به این صورت ترموود ساخته می شود. ترموود قابلیت رنگ پذیری دارد و برای مصارف گوناگون از آن استفاده می شود. این متریال برای زیرساز تابلو های تبلیغاتی و یا در نمای ساختمان و نیز سونا نقش مهمی دارد گرچه برای مصارف بسیار زیادی از آن استفاده می شود. در ساخت ترموود از چوب درختان مختلفی استفاده شده و نکته ای که بسیار مهم است، استفاده از چوب درختان با کیفیت می باشد تا بتوانیم کیفیت بالایی را از این متریال مشاهده نماییم. در ساخت ترموود از چوب درختانی مانند صنوبر، توس، کاج، لاریکس، راش، زبان گنجشک و... استفاده می شود.

thermowood چیست؟

شاید شما هم سازه ای چوبی را دیده اید که برای فضا های بیرونی ساختمان ها از آن استفاده می شود. در واقع همان طور که می دانیم چوب در شرایط جوی به سرعت آسیب می بیند و در مقابل شرایط رطوبت و ساییدگی مقاومت کمی دارد اما از جنبه ی زیبایی ، از چوب می توان برای زیباسازی محیط استفاده کرد و افراد زیادی تمایل به استفاده از چوب برای بخش های مختلف ساختمان خود دارند.ترمووود از اصلاح ساختار ملکولی چوب طی چندین مرحله فرایند پیچیده حرارتی تولید میشود که در آن هیچ ماده شیمیایی سمی و غیر سمی استفاده نمیشود. این نوع چوب در مقابل شرایط محیطی از قبیل  رطوبت، حشرات، قارچ و... مقاوم است و از استحکام بالایی برخوردار است. این مزایا باعث شده که معماران زیادی به استفاده از ترموود برای ساختمان ها توجه داشته باشند.

ترموود

استفاده از ترموود در بیرون از ساختمان

در گذشته امکان استفاده از چوب در نما وجود نداشت ولی امروزه با استفاده از ترموود ، این کار عملی شده است و این متریال می تواند در مقابل شرایط جوی از خود مقاومت بالایی نشان دهد. بنابراین امروزه از چوب می توان برای بخش های بیرونی ساختمان نیز استفاده کرد و از زیبایی آن بهره برد. از thermowood برای بالکن، آلاچیق، بالکن و نما و... استفاده می شود  چانچه قصد ساتفاده از چوب برای دکوراسیون بیرون از ساختمان را دارید، ترموود بهترین گزینه خواهد بود. 

استفاده از ترموود برای نمای ساختمان

از ترموود برای ساختمان در بخش نمای بیرونی نیز استفاده می شود. امروزه استفاده از ترموود بسیار گسترش پیدا کرده است و از ترموود برای زیبایی هر چه بیشتر نمای ساخعتمان می توان بهره برد. همچنین در بخش داخلی ساختمان نیز از ترموود استفاده های زیادی در بخش های کفپوش و پارکت و سونا و.. می شود.

گروه صنعتی منزو وود از مجموعه های فعال در حوزه ی خدمات ترموود می باشد که خدمات اجرای روف گاردن ، تراس گاردن، دکوراسیون داخلی و خارجی ، نمای ترمو ، نصب و اجرای ترموود را با بالاترین سطح کیفی به شما ارائه می کند.

ویژگی های ترموود

  • مقاومت بالا در برابر پوسیدگی و حشرات

به جهت اینکه در thermowood ، زنجیره قندی موجود در ترموود تجزیه می شود، منبع غذایی خوبی برای حشرات نیست و به همین جهت حشرات به این چوب ورود پیدا نمی کنند و با ساختار بسیار مستحکمی که دارد مقاوم در شرایط مختلف می باشد و مقاومت بالای آن مجب شده در شرایط مختلف از آن استفاده کرد.

ترموود

  • دوام بالا

به دلیل اینکه در ساخت ترموود از حرارت دهی استفاده می شود، دوام بسیار بالایی داشته و مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی مختلف می باشد و به همین جهت برای نمای ساختمان، روف گاردن و... از آن استفاده می شود. این نوع چوب به دلیل خواصی که دارد، بسیار کم تر دچار ترک خوردی خواهد شد و عایق بسیار مناسبی نیز می باشد.

  • فاقد صمغ و یکنواختی

thermowood به دلیل فرآیند تولیدی که دارد ، رزین و مواد مضری که در آن وجود دارد ، از یبن می رود و این چوب باکتری هایش از بین رفته و به صورتی ساخته می شود که مناسب برای محیط های بیرونی و داخل ساختمان ها باشد و بتوان از آن برای مصارف مختلف استفاده کرد.

خواص ترموود

  • مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی مختلف
  • نصب اسان
  • قابلیت جداسازی آسان و انتقال به مکان دیگر
  • انعطاف ایجاد طرح
  • قابل شستشو
  • نگهداری آسان

         و...

کاربرد ترموود

از ترموود برای کاربرد های فراوان استفاده می شود و این متریال در ساختمان ها نقش بسیار مهمی دارد. از کاربرد های ترموود می توانیم به نمای چوبی ساختمان، کفپوش فضای باز، دکورسیون داخلی، مبلمان و آلاچیق برای فضای باز، بام باغ یا روف گاردن ، سایبان، درب  پنجره، سونا، قرنیز و... اشاره کنیم. استفاده از ترموود برای هر قسمت از ساختمان قابل اجراست به طوری که از این متریال می توان برای دکوراسیون داخلی، بخش های خارجی مانند باغ و حیاط و استخر و... استفاده کرد و به دلیل سهولت اجرای ترموود ، افراد زیادی از آن بهره می برند. نصب و اجرای ترموود برای موارد مختلف، نیاز به مهارت بسیار بالایی دارد و فرد اجرا کننده باید تجربه ی بالایی داشته باشد تا بتواند اجرایی صحیح را ارائه کند و پس از آن مشکلی برای دکوراسیون ایجاد نشود ، به همین جهت توصیه می شود همواره مراکز تخصصی را در نظر بگیرید زیرا این مراکز به صورت گسترده فعالیت دارند و خدماتی کامل را به شما ارائه می کنند. در صورت نیز به کسب اطلاعات بیشتر درباره ی خدمات ترموود با متخصصین ما در این مجموعه تماس بگیرید.

روش نصب ترموود

فاق و زبانه، پیچ از رو و نصب با کلیپس از روش هایی هستند که برای نصب ترموود استفاده می شود. این نوع چوب به دلیل مزایای بسیار زیادی که دارد برای کاربرد های مختلف از آن استفاده می شود و می توانیم از آن برای اجزای مختلف ساختمان بهره ببریم. نصب این متریال بسیار ساده بوده و در زمان کوتاهی انجام می گیرد بنابراین می توانید به راحتی از ترموود در بخش های مختلف دکوراسیون و ساختمان استفاده کنید. یکی از مراکز معتبر ارائه دهنده ی ترموود و خدمات مربوط به آن، گروه صنعتی منزو وود می باشد که با سال ها فعالیت درخشان خود ، تخصص بالایی در زمینه ی ارائه و نصب انواع thermowood داشته و برای دریافت این خدمات می توانید از طرق سایت اقدام نمایید.

قیمت ترموود

ترموود با توجه به فاکتور های مختلف دارای قیمت های مختلف بوده و به طور کلی چوب ترموود، طرح ترموود، رنگ ترموود، ضخامت ، پرداخت ، نوع اجرا و متراژ کار از عوامل تاثیر گذار در تخمین هزینه ی اجرای ترموود می باشد. در صورتی که یک مرکز معتبر را انتخاب کنید ، thermowood با کیفیتی را خریداری خواهید کرد وهمچنین هزینه ی خرید ترموود و یا دریافت خدمات مرتبط با آن بسیار مناسب خواهد بود. به همبن جهت ما به شما گروه صنعتی منزو وود را معرفی می کنیم زیرا این مرکز انواع ترموود با کیفیت را با کمترین هزینه به شما ارائه می کند.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :