قیمت ترموود

در گروه صنعتی منزو وود قیمت ترموود بسیار مناسب در نظر گرفته شده و افرادی که تمایل به اجرای انواع ترموود دارند، می توانند با همکاران ما در این مجموعه تماس بگیرند. ترموود یکی از متریال هایی است که با حرارت دادن به چوب طی فرآیند های خاصی به تولید می رسد. ترموود با خواص بی نظیری که دارد موجب شده بتوان از چوب برای محیط های بیرون از ساختمان نیز استفاده کرد و امروزه در دکوراسیون داخلی و دکوراسیون خارجی استفاده از ترموود بسیار گسترش پیدا کرده به ویژه در دکوراسیون مدرن ، استفاده از ترموود بسیار فراوان است. ترموود ها دارای انواع مختلفی هستند که توسط مراکز مختلفی به تولید رسیده و در ساخت آن از چوب درختان مختلف استفاده شده که با شرایط متفاوت تولید می رسد. بنابراین قیمت ترموود مختلف بوده و هر چه کیفیت thermowood بالاتر باشد در نتیجه قیمت ترموود نیز بالاتر خواهد بود.

ترموود چیست؟

به چوب های طبیعی فراوری شده طی فرایند های حرارتی ، ترموود گفته می شود که در این فرآیند مواد قندی و شیره ی چوب گرفته می شود و چوب تروود از رنگ سفید به رنگ قهوه ای تغییر رنگ می دهد. این نوع چوب دارای دوام و ماندگاری بالا بوده و می توان از آن برای محیط های بیرونی ساختمان نیز بهره برد. مقاومت بالای ترمود در مقابل شرایط آب و هوای مختلف موجب بهره گیری از آن در دکوراسیون شده است.

بررسی قیمت ترموود

همان طور که گفتیم thermowood دارای نوع بالایی هستند که توسط شرکت ها در کشور های مختلف به تولید می رسند. همچنین این محصول در داخل کشور نیز به تولید می رسد که قیمت ترموود در نمونه ی ایرانی ارزان تر از نمونه های خارجی می باشد. عوامل زیادی بر قیمت ترموود تاثیر می گذارند بنابراین نمی توان قیمتی واحد را برای ترموود ها تعیین کرد و باید با توجه به نوع ترموود و نحوه ی اجرای آن و میزان حجم کاری ، قیمت ترموود را براورد کرد. پس برای دریافت قیمت ترموود با توجه به سفارشتان با کارشناسان ما در Menzo Wood تماس بگیرید و مشاوره دریافت کنید.

قیمت ترموود

عوامل موثر در قیمت ترموود

  • نوسانات قیمت
  • نوع ترموود بر اساس کلاس الوار به معنی نوع چوب ، تراش و...
  • سطح کیفی ترموود ها
  • اندازه تراکت الوار
  • داخلی و یا وارداتی بودن ترموود

        و...

موارد گفته شده برخی از عوامل مهم در قیمت ترموود است که موجب می شود این متریال چه قیمتی را داشته باشد. افراد با توجه به سطح انتظاراتشان و بودجه ی اختصاص داده به خرید ترموود، انواع مختلف آن را تهیه می کنند. البته در صورتی که بخواهید ترموود را در نوع مناسبی تهیه کنید، باید بودجه ای مناسب را در نظر گیرید. ترموود را می توان برای اجرای کفپوش، سونا ، نمای چوبی، روف گاردن، تراس گاردن و... مورد استفاده قرار داد و یک دکوراسیون زیبا و جذب را ایجاد نمود.

هزینه ی اجرای ترموود

thermowood برای دکوراسیون داخلی و دکوراسیون خارجی ساختمان ها استفاده شده و موجب زیبایی بسیار زیادی در دکوراسیون خواهد شد. استفاده از ترموود بسیار افزایش پیدا کرده است و افراد زیادی علاقه به اجرای ترموود دارند. اجرای ترموود با هزینه های مختلفی قابل انجام می باشد. در اجرا و نصب ترموود ، ترموود به کار رفته در هزینه ی اجرا بسیار موثر بوده همچنین دستمزد فرد اجرا کننده نیز در نظر گرفته می شود البته برخی از مراکز هزینه های مناسب تری را ارائه می کنند که گروه صنعتی منزو وود یکی از این مراکز معتبر است. این مجموعه با مدیریت هزینه ها و با اعمال کمترین میزان دستمزد ، اجرا و نصب ترموود را با بهترین هزینه اجرا می نماید.

 

 

لیست قیمت ترمو وود  MENZOWOOD

(دارای تاییدیه های استاندارد انجمن صنایع چوب ایران و آزمایشگاه دانشگاه تهران)

ردیف

درجه کیفی

GRADE

نوع پروفیل

شکل پروفیل

عرض پروفیل (mm)

ضخامت پروفیل (mm)

طول شاخه

(m)

قیمت متر مربع (تومان)

1

A

SHP

 

92

11

3 / 4

650,000

2

A

SHP

 

92

16

4

840,000

3

A

SHP

 

92

112

140

19

4

950,000

4

A

UTS

 

5

A

UTV

 

6

A

SHP

 

95

112

24

3 / 4

1,310,000

7

A

DECK

 

8

A

SHP

 

42

42

4

1,680,000

9

A

SHP

 

68

42

3

92

112

140

42

4

10

زیرسازی ترمووود

 

ابعاد : 30 * 30 هر متر طول

89,000

رنگ ترمو وود BORMA WACHS ITALY

1

رنگ پایه آب چوب و ترمو وود بورماواکس ایتالیا (Borma Wachs) 750 میلی لیتری

640,000

2

رنگ پایه روغن چوب و ترمو وود بورماواکس ایتالیا (Borma Wachs) 1 لیتری

980,000

3

روغن مخصوص ترمووود بورماواکس ایتالیا (Borma Wachs) 1 لیتری

1,070,000

4

روغن ضد UV و آب و هوای خشن بورماواکس ایتالیا (Borma Wachs) 1 لیتری

1,240,000

5

روغن مخصوص کف پوش چوب و ترمو وود بورماواکس ایتالیا (Borma Wachs) 1 لیتری

1,100,000

 

با توجه به نوسانات، لیست قیمت فقط در روز و تاریخ صدور معتبر است.

قیمت ترمو وود به صورت خام بوده و قیمت رنگ ترمو وود در انتهای لیست درج شده است.

هزینه حمل از انبار تا محل پروژه به عهده مشتری است.

هزینه بسته بندی کامل ترمووود جداگانه محاسبه می گردد.

 

 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :